© 2019 by Medilamreklam

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !

ARAÇ KAPLAMA

Folyo kaplama, aracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak ya da reklam amaçlı otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir. Kapı, motor kaputu ve bagaj kapağı içleri haricinde, üzeri boyalı, vernikli ve pürüzsüz tüm yüzeylere uygulanabilir.

 

Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi yada bir reklam ürünü olarak kullanmanızı sağlıyor.

 

Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için boya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor.

 

Firmaların reklam yapabileceği bir çok yöntem vardır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, gibi çeşitli alanlarda reklam yapılabilir. Özellikle görsel ve yazılı basın reklamları hem geçici oluşundan hem de ekonomi açısından firmaları zorlamaktadır. Durum böyle olunca Araç Giydirme/Araç Kaplama’nın hem daha ekonomik hem de daha faydalı olduğu düşünülmektedir.

 

Makina parkurumuzda bulunan Scorpion 5100 ve Gongzhang GZC dış mekan baskı makinalarımız ile eni 152cm'e kadar olan rulodan ruloya baskı imkanı sağlıyoruz.Firma aracınız her zaman trafikte olduğundan dolayı gezer bir reklam panonuz olacaktır. Bu sebepten dolayı aracınız sürekli trafikte olduğu için daha fazla kitlelere ulaşmaktadır.