© 2019 by Medilamreklam

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !

İÇ

MEKAN

İç Mekan Reklam, kitleye ulaşması istenen mesajın en uygun biçimde ulaşmasını amaçlayan iç mekanlarda kullanılan reklamların tümüne denir. Tanıtım standları, alüminyum çerçeveler, broşür tutucular ve bunun gibi ürünler iç mekan reklam araçlarıdır. Genellikle normal hava koşullarının dışındaki kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerler için kullanılacak görsellerde iç mekan dijital baskıları tercih edilir. Alışveriş merkezleri, mağazalar, fuar, kongre ve lansmanlar gibi kapalı alanlarda kullanılır. Yüksek çözünürlüklü olması nedeniyle baskılarda daha net ve daha canlı görüntüler elde edilir.

 

İç Mekan Dijital Baskı ise kapalı alanlarda ve iç mekanlarda kullanılan baskı türüdür. Fotoğraf kalitesinde, detayların net görülebileceği baskılarda tercih edilmektedir. Poster, Afiş, Fotoğraf Baskısı, ürünleri tanıtan, yakından görülebilen baskılar iç mekan dijital makineleri ile yapılan baskılardan elde edilmektedir.

 

Makina parkurumuzda bulunan Roland Versaart RE640 iç mekan baskı makinamız ile eni 152cm'e kadar olan rulodan ruloya baskı imkanı sağlıyoruz. Firmanızın iç dekorasyonuna uygun tüm ayrıntıları düşünerek reklam görsellerinizi alternatifli olarak tasarlıyoruz, konunun uzmanı ekibimiz ve son teknolojiye uygun olarak yenilediğimiz makina parkurumuzla hizmetinizdeyiz.