© 2019 by Medilamreklam

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin !

POLE BANNER

Pole Banner’lar kendine has ölçülere sahip şehrin ana ve ara arterlerinde, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, geliş ve gidiş güzergahları üzerinde yol kenarlarında, elektrik direkleri üzerinde sıralı ve yola dik bir biçimde konumlandırılmış, network grupları halinde kullanılan en yaygın reklam mecralarından bir tanesidir.

 

İzmir’in en işlek ve en prestijli noktalarında yer alan Pole Banner, reklamınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Mesaj kirliliğinin çok fazla olduğu açık havada Pole Banner, tüm mecralardan ayrışarak hem tüketicinin göz zevkine hitap eder hem de markanın görünürlüğünü ve akılda kalıcılığını arttırır.

 

Makina parkurumuzda bulunan Scorpion 5100, Efi Vutek 3360 Ultra Vu II ve HP Scitex XL 1200 dış mekan baskı makinalarımız ile eni 320cm'e kadar olan rulodan ruloya baskı imkanı sağlıyoruz.Günde 2000’den fazla Pole Banner üretim kapasitesine sahip makina parkurumuzla  yalnızca İzmir ile sınırlı kalmayıp Ege Bölgesinde de sağladığımız Pole Banner asımları ile çalışma alanımızı büyütüyoruz. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımızla, doğru konumlandırılan reklam ürünleri ile sektöre öncülük ediyoruz.